Share
Ekip

Sedat Katırcıoğlu

Kurucu/Tasarımcı

Sedat Katırcıoğlu 1985 yılında İstabul’da doğdu. 2004 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde başladığı iç mimarlık eğitimini 2008’de tamamladı. Öğrencilik hayatında Serdar Bora ve Mete Sözer gibi Türkiye’nin tanınmış mimarlarıyla çalıştı. 2007’de Floransa’da dünyaca ünlü mimar ve tasarımcı Andrea Ponsi’den eğitim aldı. Mezun olduktan sonra İtalya Milano’daki Domus Academy’de “Master in Living Design” master programına kabul edildi. İtalya’da okuduğu yıllarda Festival Internazionale Della Luce Di Milano yarışmasında “Gold Awards” kazandı. 2010 yılında Istanbul European Capital of Culture etkinliği altında düzenlenen “Istanbul Otherwise” yarışmasında kazanan tasarımcılar arasındaydı. Marie Claire Italy dergisinin düzenlediği “Future Fashion Stores” konseptli yarışmada derece aldı. Domus Academy’de bitirme tezini “Multiple Social Religon” konu başlığında “Passage of Life” adlı projesiyle tamamladı. Çalışmalarını University of Wales’de devam ettirip 2011’de diplomasını aldı. Bireysel iş yaşamına 2005 yılında kendi reklam şirketini açarak başlayan Sedat Katırcıoğlu, 2013 yılında Katırcıoğlu Mimarlık’ı kurdu. Öğrencilik ve profesyonel kariyeri boyunca sayısız mekan ve iç mekan projesine imza attı. Bugün mimari ve iç mimari öncelikli, yaşama dair her türlü tasarım fikirleri üreten Katırcıoğlu Mimarlık’ı ulusal ve uluslararası camiada en bilinir markalar arasına taşımak için çalışıyor.

Naz Katırcıoğlu

Y.Mimar

1991 yılında İstanbul’da doğdu. Kültür Fen Lisesi’ni bitirdikten sonra ağabeyinin izinden giderek Haliç Üniversitesi Mimarlık Bölümüne girdi. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimini tamamladı. Şu an Mimar Sinan Üniversiteside doktora programına devam etmektedir. Hobi olarak fotoğrafçılık ve dans ile ilgilenmektedir.

Sinan Özden

Şantiye Şefi / Elektrik Tek.

1986 yılında Kastamonu’da doğdu. Liseyi Bahçelievler Erkan Avcı Anadolu Teknik Endüstri Meslek Lisesi’nde bitirdi. 2014 yılında Katırcıoğlu Mimarlık ekibine katıldı. Özel ilgi alanları arasında Balık Tutma, Football ve Bowliing bulunmaktadır.

Berk Kurnaz

Stajyer / Mimar

1997 yılında Marmaris’te doğdu. Liseyi Marmaris Nurettin Gençalioğlu Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Lisans eğitimini Beykent Üniversitesi Mimarlık bölümünde devam ettirmektedir. 2016 yılında Katırcıoğlu Mimarlık ekibine katıldı. Özel ilgi alanları arasında yarı profesyonel fotorafçılık ve müzik teknolojileri bulunmaktadır.

Recep Oltulu

Stajyer / Mimar

1991 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi İstanbul Avusturya Lisesi’nde bitirdi. Lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık bölümünde devam ettirmektedir. 2014 yılında Katırcıoğlu Mimarlık ekibine katıldı. Özel ilgi alanları arasında yarı profesyonel vokallik ve müzik teknolojileri bulunmaktadır.

Hafize Kayalar

Ofis Kordinatörü / Finans

1979 yılında Haspova’da doğdu. Liseyi İstanbul  Lisesi’nde bitirdi. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Sağlı Yönetimi bölümünü bitirdi. 2014 yılında Katırcıoğlu Mimarlık ekibine katıldı. Özel ilgi alanları arasında kitap okumak ve seyahat etmek bulunmaktadır.

Niyazi Kacar